SON DAKİKA

Tudor’a “Parayı getir, git” demişler ne etikliği!


Spor 18 Şubat 2017 - Cumartesi, Saat: 11:44
Haber 736 kere okundu.Tudor’a “Parayı getir, git” demişler ne etikliği!
Tudor’a “Parayı getir, git” demişler ne etikliği!

BİP uygulamasında yer alan “10 numara muhabbet” kanalında futbola dair yaptığı açıklamalar ile gündem oluşturan tecrübeli teknik adam Yılmaz Vural, yine önemli açıklamalarda bulundu. Taraftarlardan gelen soruları cevaplayan tecrübeli teknik adam, Igor Tudor’un Karabükspor’dan ayrılarak Galatasaray’ın teknik direktörü olması hakkında da yorumda bulundu.

“SUÇLU TUDOR DEĞİL, KARABÜKSPOR YÖNETİMİ”
Tudor’un yaptığı davranışın etik olduğunu belirten Yılmaz Vural şunları söyledi:
“Tudor sözleşmesine 150 bin Euro verirse gider diye madde koydurmuş. Burada Karabük Yönetimi bunun gitmesine müsaade ediyor. O parayı getirirsen git demişler.Sözlemesinde bu var mı? Var. O zaman biz ne etiğinden bahsediyoruz. Şimdi tabi işin duygusal tarafı var. Karabükspor taraftarı baş tacı ettikleri, onlar için illah konumuna getirdikleri bir antrenörü bir anda nasıl onları bırakıp gittiklerini gördü. Ama burada en suçlu olan Karabükspor yönetimi sonuçta Hoca ile bu sözleşmeyi yapanlar ve imzalayanlar onlar. Bu maddeyi sen niye koydurdun onu düşünmeleri gerekir. Tabi muhtemelen Karabükspor yönetimide Tudor’un bu kadar başarılı olacağını düşünmüyordu. Ayrıca Tudor açısından da düşününce yaptığı davranış doğal bence. Sonuçta kim hangi meslekte olursa olsun bir üst kademeden bir teklif gelirse gitmek ister ve gider de yani. İşte burada kulüplerimiz bunları düşünerek hareket ederse iyi sözleşmeler yaparlarsa kimse gidemez ama sen bu tarz sösleşme imzalarsan adam da gider elin kolun bağlanır”

FENERBAHÇE’NİN İŞİ ZOR”
Yılmaz Vural bu hafta Süper Lig’de zirveye oynayan takımların maçlarınıda değerlendirdiği konuşmasında, haftanın kazanmaya en yakın takımının Beşiktaş olduğunu söyledi. Akhisar Belediyespor’un kolay lokma olmadığını belirten Yılmaz Vural yinede kendi sahasında Beşiktaş’ın kazanacağını belirtti.
Fenerbahçe-Kasımpaşa maçınıda değerlendiren Yılmaz Vural, “Fenerbahçe’nin işi gene zor. Fenerbahçe’yi kurtaracak tek şey taraftarın tekrar maçlara gelmesi. Bu takım onların, küserek ona buna darılarak olmaz. Çünkü kaybedilmiş birşey hala yok 14 hafta var dana ligin bitmesine. Bu takımın oyuncuları bu kadar kötü değil. Her maçı kazanma potansiyelleri var” diye konuştu.Habere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!BENZER HABERLER

SON YORUMLAR

TİKA’dan Türk-Macar ortak sanatına destek
YORUMMacarlar'da aslında Türklere çok benziyor. Ne de olsa bir zamanlar dünyanın en büyük devletiydik. - Olcay Orçun

Süleyman Demirel’in ablası hayatını kaybetti!
YORUMAllah rahmet eylesin. Her canlı bir gün ölümü tadacak... - Selçuk Uygur

AK Parti’nin referandum şarkısı: TABİİ Kİ EVET
YORUMEvet çıktı bakalım neler gelecek başımıza. Millet bilmeden evet'e bastı oyları. İnş hepimiz için hayırlısı olur. - Hüseyin Koçar

İlker Başbuğ oyunu kullandı
YORUMHaber değeri çok önemli. Oy kullanmasaydı ne olurdu acaba... - İlker Koçak

Güney Avrupa Ülkeleri Zirvesi başladı
YORUMBu zirvelerde neler oluyor acaba. Bir sonuç çıkıyor mu? - Rahşan Koç