SON DAKİKA

Emre Belözoğlu’ndan Mehmet Demirkol’a cevap


Gündem 27 Nisan 2017 - Perşembe, Saat: 13:17
Haber 987 kere okundu.Emre Belözoğlu’ndan Mehmet Demirkol’a cevap
Hürriyet gazetesine konuşan Emre Belözoğlu, Rize’de yaşanan olaylar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kendisiyle ilgili bir algı oluşturulmaya çalışıldığını ifade eden Medipol Başakşehir kaptanı şunları söyledi:  ”Mehmet Demirkol çıkıyor. Benim hakkımda konuşuyor. Allah’ın da bir adaleti var. Bir gün onunla hesaplaşacağız. Allah huzurunda da olsa bu olacak. Herkes bana karşı pençesini çıkarmış. Bir adam geliyor. Yüzüme karşı anneme, aileme küfür ediyor. Buna karşılık ne yapmamı bekliyorlar? Herkes üzerime geldi. Beni olayların içinde göstermeye çalıştılar. Bu olaylardan takım da çok etkilendi. Nasıl etkilenmesinler.”
Spor yorumcusu Mehmet Demirkol ise Rize’de yaşanan olayların ardından şunları söylemişti: “Olayı çıkaran Emre sonra da ortada yok. Emre’ye küfür edilmiş olabilir, ‘Tahrik vardır, cezasını çekmeye razı. Bizim başımıza gelse biz de yaparız ve bu yüzden ceza vermiyoruz’ derseniz bunu anlarız.” “Peki biri sana küfür ederken olayı çeken gazeteciye neden dalıyorsun? Küfür eden birini dövüyorsan, gazetecinin çekmesini istemen lazım. “Sen bana öyle davranırsan ben de sana böyle davranırım” mesajını ver. Gazeteci ile ne alakası var? Adam tabii ki çekecek. Orada mafyacılık oynuyorsun. “Ben adamı döverim ama kimsenin de haberi olmasın” bu mafyacılık oynamaktır. Bunu yapmayın, o zaman iş tahrikten, nefsi müdafaadan çıkıyor.”
“Sevgili meslektaşımız da Rize’den kalkıp buraya geliyor. Onlar sana gelsin, sen neden geliyorsun.” tepkisini gösteren Demirkol, “Volkan’ı gayet efendi bir çocuk bilirim. Bir havalar. Bir kibir. Emre, ‘bu yaptığımız da örnek olsun” falan diyor. Kibire bak. İnanılır gibi değil. Adama 5 kişi saldırmışsın. 5 sporcu, bir kişiye saldırıyorsa bunun bir adı vardır. Bunu ben söylemeyeyim, siz biliyorsunuz.”


Habere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!BENZER HABERLER

SON YORUMLAR

TİKA’dan Türk-Macar ortak sanatına destek
YORUMMacarlar'da aslında Türklere çok benziyor. Ne de olsa bir zamanlar dünyanın en büyük devletiydik. - Olcay Orçun

Süleyman Demirel’in ablası hayatını kaybetti!
YORUMAllah rahmet eylesin. Her canlı bir gün ölümü tadacak... - Selçuk Uygur

AK Parti’nin referandum şarkısı: TABİİ Kİ EVET
YORUMEvet çıktı bakalım neler gelecek başımıza. Millet bilmeden evet'e bastı oyları. İnş hepimiz için hayırlısı olur. - Hüseyin Koçar

İlker Başbuğ oyunu kullandı
YORUMHaber değeri çok önemli. Oy kullanmasaydı ne olurdu acaba... - İlker Koçak

Güney Avrupa Ülkeleri Zirvesi başladı
YORUMBu zirvelerde neler oluyor acaba. Bir sonuç çıkıyor mu? - Rahşan Koç